Nasze realizacje

Zainspiruj się i stwórz idealną przestrzeń z Inchem Polonia!

Domek narzędziowy

Domek na narzędzia to praktyczny element wyposażenia ogrodu – pozwala nam zarówno na uporządkowanie najpotrzebniejszych narzędzi, jak i ukrycie przed wzrokiem gości i domowników wyposażenia niezbędnego do pracy w ogrodzie. Jednak czy tak funkcjonalny element może być jednocześnie estetyczny? Oczywiście – wybierając odpowiednie produkty mamy szanse z powodzeniem przeprowadzić renowacje, które wpiszą się w estetykę ogrodu. Ciekawym przykładem jest renowacja domku, jaką możemy zobaczyć u Justyny prowadzącej na Instagramie kanał dom pod katalpa. Zrealizowane prace są doskonałym dowodem na to, że wystarczy zaledwie kilka kroków, aby domek narzędziowy stał się ozdobą każdego ogrodu, nie tracąc przy tym na swojej użyteczności!

Altana ogrodowa

Trudno przecenić rolę ogrodowej altany – ten szczególny element wyposażenia ogrodu ma wiele zalet. Podczas cieplejszych dni oferuje przyjemny cień, zachęcając do spędzania czasu na świeżym powietrzu, grillowania czy spotkań ze znajomymi. Zimą doskonale sprawdzi się w roli miejsca na akcesoria ogrodowe o nieco większych rozmiarach. Drewniane altany często stanowią także element dekoracyjny i podkreślają charakter przestrzeni wokół domu. Aby jednak spełniały swoje zadanie, warto zwrócić uwagę na należytą ochronę stolarki drewnianej. W jaki sposób sprawnie zadbać o wygląd altany ogrodowej i zabezpieczyć ją przed działaniem czynników zewnętrznych? Podpowiadamy!

Podłoga betonowa

Podłoga wykonana z betonu to rozwiązanie, które doskonale odnajduje się nie tylko w przestrzeniach o charakterze przemysłowym, ale także pomieszczeniach gospodarczych, przydomowych warsztatach czy w garażach. Co więcej – architekci wnętrz chętnie czerpią inspiracje z duetu, jaki tworzy surowy styl i wysoka jakość tego rozwiązania, aranżując z wykorzystaniem betonowych podłóg owoczesne apartamenty, biura i lofty. Jak zadbać o renowację podłogi betonowej w kilku prostych krokach, aby móc cieszyć się jej walorami? Oto wskazówki, dzięki którym metamorfoza posadzki wykonanej z betonu nie będzie wyzwaniem!