Nasze produkty nie zawierają substancji niebezpiecznych!

Dostępny asortyment to m.in. farby, lakiery czy nasze pasty pigmentowe tworzone na bazie wody, które nie zawierają substancji niebezpiecznych, takich jak np. APEO czy LZO.

Aby spełniać wysokie wymagania stawiane nam przez klientów, pracujemy w oparciu o surowce pochodzące wyłącznie od europejskich dostawców i spełniamy rygorystyczne wymogi unijne, związane z produkcją oraz dystrybucją chemii budowlanej.

Jedno z naszych kluczowych zadań to ciągłe poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań w tym zakresie. INCHEM Polonia posiada także rozwiązania szyte na miarę dla firm!

Wodne produkty o minimalnym wpływie na środowisko, wolne od metali ciężkich i szkodliwych składników. Szybko schną, są łatwe w aplikacji i mają niski poziom LZO.

Wolne od żywic i glikolu etylenowego, spełniają najwyższe standardy ekologiczne. Nie zawierają LZO i są chemicznie obojętne, bezpieczne dla zdrowia i środowiska

Nasze lakiery poliuretanowe posiadają Deklarację Środowiskową Wyrobu (EPD) zgodnie z normą ISO 14025, która jest oparta na analizie cyklu życia produktu i obejmuje wszystkie etapy życia wyrobu od pozyskania surowców, przez produkcję, użytkowanie, aż po utylizację lub recykling.

Firma ma wdrożony System Zarządzania Środowiskowego ISO 14001, potwierdzający zaangażowanie w dbałość o środowisko i minimalizowanie negatywnego wpływu na planetę.

Klienci Inchem Polonia wspierają firmę dbającą o ochronę środowiska, wybierając produkty najwyższej jakości.